Ana içeriğe atla

Doğum Günüm


Aşkın Şehrinde doğdum ben
Belkide bu yüzden
Anlatırım hep sevdayı
En derinden.
37 senede
Beraberdim olağanüstü bir aile ile,
Benim kocaman yurekli
Boncukum var bir de
Veliaht prensesim
Söylediklerimi anlayan,uygulayan
Herşeyim.
Kötü anılarım da oldu
Yanlış anlaşılmalarım
Hayal kırıklıklarım
Hepsi yaşanmışlıklarım.
Dostlarım…
En büyük kazançlarım.
Ben şimdiye kadar bu hayatı
Hep dolu dolu yaşadım.
Hicc usanmadim.
Eskişehirliyim,Başganım,Yazarım
Ben bu kalple varım.
Bu kalple yaşarım.
Tek dileğim
Sağlıklı,mutlu günlerim olsun
Sevdiklerimden ayrılmayayım.
16.06.2016 BFD
Bana bu hediyeyi cok sevdigim arkadaslarim Mehmet Gökten DİNÇAY (20 senelik arkadasim olur kendisi) Betül ÖZBERK,Özgür Tolga DOĞANER gondermisler.Hayatta aldigim en guzel dogum gunu hediyesi.Iyiki varsiniz,cok cok cok tesekkur ederim,Seviyorum sizi…❤❤❤❤❤(Tum dostlarimi da ayni sekilde❤)  

Bu harika yazı da Başgan Yardımcım'dan...
Dostum,Arkadaşım,dert Ortağım çok çok çok teşekkür ederim.Hep beraber nice senelere inşallah.....                                                                                         
  
                                                                         

Yorumlar

Popüler Olanlar

Dünyanın En Güzel Kokusu

Türk Sinema filmleri birazda Türk insanın karakterini yansıtıyor.Yaşayışını konu ediniyor. Belki de zorunda hissediyor kendisini. Eskiye göre çok daha gelişen,büyüyen ve daha kaliteli olan bir film prodüksiyon sektörümüz mevcut. Oyuncular da bu gelişen ve büyüyen sektörün içinde kendilerini daha fazla geliştirmek ihtiyacı hissediyorlar. Yeniliklere pek açık değiliz toplum olarak.İstiyoruz ki alıştığımız bildiğimiz simaları hep karşımızda görelim.Yeni isim ve yüzlere birden fazla şans vermeye alışık değiliz.Ama alışmalıyız.
Dünyanın En Güzel Kokusu başladığı gibi gitmiyor bir kere.İlk başlarda "bu gece barda gönlüm hovarda" tadında bir hayat anlayışı olan erkeğin maceraları sıksa da Derya'nın hikayeyi ve Hakan'ı sürüklemesi tatminkar. Duygusal,klasik denebilecek bir konu işlenmiş belki ama film dinamik. Hani derim ya Türk Sinema Filmlerinin genel problemi sonuç bölümünün başarılı bağlanamaması diye.Bu filmde sonuç bölümünde belirgin bir sıkıntı olmasa da giriş ve gel…

Tam Bağımsız Olmayan TÜRKİYE

Çok büyük yanılgılardasınız sevgili okurum.
Somut çözümler getirmedikçe de sanal aldanışlarla hayatınıza devam edeceksiniz.
Yıkanan beyinlerinizle düşüncelerinizi değiştirecek,internet sağlayıcılarınızın size verdiği yetkiye dayanarak saatler süren zamanlarınızı sanal hayatların içlerinde bir hiç uğruna harcayacaksınız.
Hiçbirimizin umrunda değil Türkiye.
İhracat tabana vurmuş,işsizlik had safhada,döviz verileri ortada,insanların borç ve alacakları belli,hatta adliyedeki dosyalar.
Son günlerde pompalanan meşhur konu da cabası.DÜNYADA KRİZ VAR,BİZDE DE VAR.
Lakin anlayamadığınız konu Dünyada kriz var evet ama dünyada bu kadar yolsuzluk dosyaları ile uğraşılan,bu kadar hukuksuzluk olaylarının cirit attığı bir ülke yok heralde.Var mı sevgili okur?Varsa tartışabiliriz.
Bizim yürüyüşümüz ANITKABİR'e,bizim yürüyüşümüz  CUMHURİYET'e,bizim yüryüşümüz ADALET'e,bizim yürüyüşümüz DOĞRULUK ve DÜRÜSTLÜĞE,bizim yürüyüşümüz DEVLET CİDDİYETİ'ne...Kutlu Yürüyüş diye bir olgumuz yok ol…