Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Mayıs 22, 2016 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

4 Haziran 2016 ESKİŞEHİRSPOR KONGRESİ

Eskişehirspor Klubü Yönetimi 4 Haziran 2016 Cumartesi günü seçimli kongre kararı aldı.Delegelerine bildirdi.
Hayırlı olsun.
Başkan Mesut Hoşcan bu kongrede aday olmayacağını açıkladı.Kendi kararıdır.
Yerel gazetelerde bilhassa hemen eski başkanlardan Halil Ünal'ın çalışmalara başladığı lanse edildi.
Peki Eskişehirspor Delegeleri yapacakları seçimde nelere dikkat etmeli?

Bir defa Eskişehirspor delegeleri YÖNETMEYİ bilen,objektif çatışmadan kaçan siyasetten klubü uzak tutacak bir başkan seçmeli.Ne demek istiyorum?
Bir insanın toprak ağası olması veya bilmem kaç tane şirketi barındıran Holding sahibi olması o insanın idarecilik anlamda başarılı olduğunu göstermez,göstermiyorda.Seçilecek başkan klubün iç dinamiklerini harekete geçirecek,klubün olası sorunlarını sezebilecek ve önlem alacak,klüp içerisindeki koordinasyonu üst seviyede tutacak,daima gelişimi hedefleyecek,taraftarla içiçe ama kırmızı çizgileri olduğunu kendi taraftarına bile kabullendirecek bir kişi olmalı.

Her seçim önc…

DELİBAL

Konu Türk insanın ilgisini çeken AŞK üzerine yine.Sondan başa doğru geliniyor filmde ve aralarda kesitlerle yine sona yaklaşılıyor.
Çağatay Ulusoy ve Lydia Leyla Tuğutlunun oyunculukları örtüşmüş bana göre.Klasik görüşüm ama bir farklılığı var.Sonuca dikkat ediyorum hep biliyorsunuz.Giriş ve gelişmenin sonuçla nasıl örtüştüğüne yani.Son zamanlarda izlediğim sonucu en iyi bağlanan film.En başarılı sonuç bölümü olan bir film değil ama.Bazı yorumlara katılmamak elde değil.
AŞK konusundan ayrı olarak çok daha değişik konular işlenebilir ve senaryolar yaratılabilir.Bunu da yapabileceğimize inanıyorum
.Delibal izlenebilecek bir film.Senaryonun oyunculuklarla birleşip akışı itibari ile de sizi sıkmayacak diye düşünüyorum.
Duygusal olarak puantajımı arttırdım.Türk filmlerini abartı bir durum olmadığı sürece desteklemeyi yeğliyorum.İyi seyirler efendim.Benim puanım 7,25/10.

www.sinemalar.com adresinde "bekirfatihdemirag" kullanıcı adıyla filmler hakkındaki yorumlarımı,eleştrilerimi okuyab…

Tam Bağımsız Olmayan TÜRKİYE

Çok büyük yanılgılardasınız sevgili okurum.
Somut çözümler getirmedikçe de sanal aldanışlarla hayatınıza devam edeceksiniz.
Yıkanan beyinlerinizle düşüncelerinizi değiştirecek,internet sağlayıcılarınızın size verdiği yetkiye dayanarak saatler süren zamanlarınızı sanal hayatların içlerinde bir hiç uğruna harcayacaksınız.
Hiçbirimizin umrunda değil Türkiye.
İhracat tabana vurmuş,işsizlik had safhada,döviz verileri ortada,insanların borç ve alacakları belli,hatta adliyedeki dosyalar.
Son günlerde pompalanan meşhur konu da cabası.DÜNYADA KRİZ VAR,BİZDE DE VAR.
Lakin anlayamadığınız konu Dünyada kriz var evet ama dünyada bu kadar yolsuzluk dosyaları ile uğraşılan,bu kadar hukuksuzluk olaylarının cirit attığı bir ülke yok heralde.Var mı sevgili okur?Varsa tartışabiliriz.
Bizim yürüyüşümüz ANITKABİR'e,bizim yürüyüşümüz  CUMHURİYET'e,bizim yüryüşümüz ADALET'e,bizim yürüyüşümüz DOĞRULUK ve DÜRÜSTLÜĞE,bizim yürüyüşümüz DEVLET CİDDİYETİ'ne...Kutlu Yürüyüş diye bir olgumuz yok ol…