Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Ağustos 27, 2017 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

EUROBASKET 2017/Türkiye:73-Rusya:76

Üzgünüz tabiki.
Rusya karşısında şimdiye kadar turnuvalarda galibiyet elde edememişiz.Spikerlerin ifade ettiği tamda bu.Galip gelmek istiyorduk.Olmadı ama klasik söylemde olduğu gibi herşey bitmiş değil.
Cedi Osman olağanüstü bir performans sergiledi.

Semih Erden gücünün yettiği yer neresi ise o raddeye kadar oynadı.Semih Erden'in yanına tıpkı Semih Erden gibi herhangi bir durumda kullanılabilecek bir 5 numara yani pivot lazım.Sertaç Şanlı Türkiye Milli Takımı için şu an yetersiz.Belki ileride müthiş bir katkı sağlayacaktır.3 saniye içini domine ettirecek,orada rakibine savunması ile gözdağı verecek bir oyuncu bulmalıyız.

Boby Dixon'ın yokluğunda "shooting guard" 2 numaralı pozisyonda kimi kullandık biz?Sinan Güler'i mi Cedi Osman'ı mı?Her ikisini de kullanmaya çalıştık.Ufuk Sarıca yeri geldi Cedi Osmanı 3 numarada yani kısa forvet de kullandı yeri geldi 2 numaraya çekti shooting guard olarak kullandı.Bir diğer SG mız Erkan Veyseloğlu da her zaman bildiğimiz …

Love§Other Drugs

Hastalık üzerine kurgulanmış bir film.Senaryo klasik gelebilir ama film hiç statik değil bana göre.Sevginin Parkinson hastalığının ve cinselliğin önüne geçebileceğini gösteriyor.

Anne Hathaway in gözlerinin doluşu ve bakışları da muazzam belirtmeden geçemeyeceğim.

Eskiden erkeklerin yönelimleri tamamen cinsellik üzerine de olsa yaşadığımız süreçte kadınlarla bu durumu eşitlemiş gibi gözüküyoruz.Erkeklerin kadınlara her koşulda değer vermesi ve saygı göstermesi için de mesaj da veriliyor filmde.

Bence film 6,50 den fazlasını hakediyor ama benim puanım 6,50.Keyifli olacağını bildiğim seyirler diliyorum tüm izleyicilere.