Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Ekim 5, 2014 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Eğer Konuşuyorsam Yaşıyorum Ben...

Yüksek katılımla Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin,Devletimizin 12.Cumhurbaşkanını seçtik.Biz seçtik ,hepimiz.12 sene önce nasıl iktidar koltuğunu hediye ettiysek şimdi de Cumhurbaşkanlığı koltuğunu sunduk Sn.Erdoğan'a.

Bir süre izledim.
Başka bir yerde ikamet etmek isteyebilir,yıllardır sembolümüz olan Devlet ciddiyetininde sembolü olan Çankaya Köşkünün üstünü kalemle çizmiş olabilir.
Kendisi ne yapmalı?Bana göre kafamdaki Cumhurbaşkanı modeli sabit ama Sn.Erdoğan bu modelin tüm temellerini yıktı.Sil baştan bir Cumhurbaşkanlığı modeli ortaya koymaya başladı.

İnanamadım.
Türkiye Cumhuriyeti tarihinde herhalde ilk defa Cumhurbaşkanı'nın hemen bir iki adım arkasında Cumhurbaşkanı Yaver'i değilde akrabası koruma müdürü var.Cumhurbaşkanı Yaveri Sn.Albay kalabalık içerisinde kendisine yer bulmak için o kadar efor sarfediyor ki.

Oysa ki Süleyman Demirel,bilhassa Ahmet Necdet Sezer ve Abdullah Gül beyefendilerde veya öncesinde merhum Turgut Özal,Kenan Evren,Fahri Korutürk,Cevde…

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Cevabı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne BİMER kanalı ile gönderdiğim dilekçenin cevabı:

Sn.Demirağ

Mailinizdeki bahse konu ile ilgili olarak,Hat değişiklik,talepleri ve saat düzenlemeleri UKOME kararı ile yapılmakta olup,bölgedeki yoğunluk,ihtiyaç gerekliliği ve trafik durumu gibi faktörler dikkate alınarak,sahada görevli ekiplerimiz tarafından yerinde yapılacak incelemeler sonucunda Döşemealtı'ndan Işıklar Caddesine yeni hat talebiniz imkanlar dahilinde değerlendirilecektir.Bilgilerinize Rica Ederiz

Saygılarımızla

Antalya Büyükşehir Belediyesi

Toplu Taşıma Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Fatih Söylemezoğlu bırakıyor mu?

Basketbol camiasının yakından tanıdığı isimlerden.Fatih Söylemezoğlu.Fiba Kokartlı basketbol hakemi.
Basketbol oynarken geçirdiği rahatsızlıktan ötürü basketboldan kopmamak için hakemliği seçmiş.Koyu bir Galatasaray taraftarı.

Volkan Kaplama.Emekli bir Tümgeneral.Eski basketbol hakemi olduğu biliniyor.Fatih Söylemezoğlu'nun maçlarını takip etmeye çalışır.Zaman zaman pozisyonlar hakkında konuşurlar,Fatih Söylemezoğlu Volkan Kaplama'ya "hocam" diye hitap eder.Volkan Kaplama sık sık maçlarda eşlik edermiş hakem dostuna VIP tribününde.Volkan Kaplama koyu bir Galatasaray taraftarı.

Fatih Söylemezoğlu'nun son zamanlarda basketbol hakemliğini bırakmak istediği,antrenmanların artık zor geldiği haberi geldi kulağıma.Haberin kaynağı Volkan Kaplama'nın küçük mahdumesi Şili Büyükelçiliği asistanı.

Uzun zamandır takip ediyorum.Galatasaray takımı bile olsa karşıdaki çok yanlış kararlar verebilen bir basketbol hakemi Fatih Söylemezoğlu.Bana göre hatalı karar istikrarını boz…