Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Mayıs 14, 2017 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

EBUBEKİR KARDEŞİME....

Sevgili Kardeşim;

Öncelikle acil şifalar diliyorum sana ve takım arkadaşlarına.
Youtube sosyal paylaşım kanalında takım arkadaşlarının ve senin İzmir Marşını değiştirerek seslendirdiği videoyu ibretle izledim.

Bu millete daha önce koymak isteyenleri hem gazete manşetlerinden hem de sosyal medya kanallarından okumuştum,anlamaya çalışmıştım.
Lakin "dağ" gibi cansız bir varlığa koymak isteyen bir grubu ilk defa gördüm.Anlamaya çalışmak istesem de anlayabileceğimi düşünmüyorum.DAĞ'ın üremeye müsait bir cinsel uzvu olduğunu düşünüyor ve bu konu hakkında uç noktada melodisel bir yorum yapıyorsunuz.

Nasıl bir siyasi geçmişin oldu 39 senede bilmiyorum,siyaset ile ne kadar iç içesin,nasıl bir kültürel yapın var,araştırmam gerekiyor.
Liderin olarak benimsediğin kişiye iltifatlar edip bu sayede,birçoğunun yaptığı gibi,nemalanmak istediğin açıkça ortada.Yüksek akıl ürünü ses ve görüntü kaydın ile rezil oldun arkadaşlarınla.
Sonra Beyaz TV'ye çıktın.Malum alemin en sözüne güvenil…

Olanlar Oldu

Senaryo ezberlenen sıkıcı bir senaryo.Filmin giriş gelişme bölümü var lakin sonuç bölümü yok.Türk sinema filmlerinin karakteristik özelliği sonuç bölümü ya yok filmlerde belirsiz yani,yada giriş gelişme bölümlerinden tamamen alakasız oluyor.Filmin sonuç bölümü çok daha farklı tasarlanabilirdi.Mesela:”Zafer kaptan kızın arkasından tekne ile İstanbul a gidebilir,film setini teknesi ile selamlayabilirdi gibi”Film birazcık daha uzatılabilirdi.Filmin akıcılığı artardı.Yine de bu film Cem Yılmaz ın olsa bu kadar tahammül etmezdim.Ata Demirer i çok sevdiğim için ve oyuncu kadrosundaki yetenekleri bildiğim ve takdir ettiğim için sonuna kadar izledim ve keyif aldım.İzlenebilir bir film,destek deverilmeli fakat fazla beklentiye girilmemeli.Benim puanım 5/10

19 MAYIS

ADINI ANMAYA KORKANLARI ANASIZ BABASIZ VATANSIZ OLMAKTAN KURTARANSIN,IŞIĞIMIZSIN,GÖKLERE ÇIKARDIK SENİ,KALBİMİZDEN HİCBİR NAMERT SİLEMEZ RESMİNİ,KUTLU OLSUN BAYRAMIMIZ,SON NEFESİMİZDE BİLE OLACAKSIN, CANIMIZ,ATAMIZ...19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENCLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.