Ana içeriğe atla

Men Etsinler...

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören acilen istifa etmeli.
Etmez ise Dünya bizi spor arenasından dışlamak üzere,dışlayacak.
Dış ülkelerde,medeni ülkelerde insan ar eder istifa eder ben yapamadım diye.

Evlere şenlik bir Süper Kupa maçı izledim televizyonda.
Atiker Konyaspor ile Beşiktaş Jimnastik Klubü arasında.Müsabakada olaylar bitmedi.
Türkiye Kupası Finalindeki rezalet görüntülerin çok daha fazlası Süper Kupa finalinde yaşandı.Yıldırım Demirören sahalarda ölümlü bir olay yaşanmadan başkanlığı bırakmayacak anlaşılan.Ya da kendisini o makama kim layık gördü ise,ki bizce layık görenler açıkça belli,onun izni olmadan asla koltuğunu terketmeyecek.

İnanabiliyor musunuz dün sahada sustalı bıçak yakalandı.Futbolcular ele geçirdi,hakeme verdi,hakem de gözlemciye.

Samsun Stadyumu muhteşem bir stat olmuş mimarisi itibari ile.Yolu yok filan diyorlar ama bir şekilde düzelir meşhur darbı mesel GÖÇ YOLDA DÜZELİR.

Sonrası berbat ötesi.

Bir kere özel güvenlik görevlileri artık görevlerini ifa edemiyorlar bana göre.Birçok olayın oluşmasına da göz yumdukları aşikar.Özel güvenlik görevlilerinin statlarla ilişiklerinin kesilmesi şart.

Statlarda taraftarın sahaya girmesine asla izin verilmemeli.Gelin görün ki Türkiye Kupası finalinde sahaya girip kale direklerini zedeleyen de ATİKER KONYASPOR taraftarı idi dün akşam toplu şekilde ilk sahaya girende ATİKER KONYASPOR taraftarı idi.

Yıldırım Demirören'in Konyaspor Klubüne özel bir iltimas geçtiği de açıkça görülmekte.

Normal vatandaş çorabına kadar aranırken fanatik taraftarlar nasıl oluyorsa onlarca meşaleyi her maçta stada sokuyorlar?

Çimler milli servet.Samsun stadının çimlerinin kendisini toplaması yenilemesi en az 6 ay,ki bu da üzerinde müsabaka gerçekleşmezse.Samsunspor maçlarını oynamak zorunda.Milletin vergileri ile tekrar tekrar sokağa atılan meblağlar.

Türk Teknik Direktörler bu durumu bir değerlendirsinler demek Türk Teknik Direktörler e yapılan bir saygısızlıktır.

Beşiktaş Jimnastik Klubü taraftarlarının "YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA" yazılı pankartını stada sokmamak ne demek.Ne anlama geliyor?Konyaspor Başkanı zat mı istedi acaba stada pankartın sokulmamasını?

Demirören ez cümle iktidar rüzgarını arkasına almış dolu dizgin koşuyor.

İnşallah olmaz ama Demirörenin bu yaptıkları ile,bu idareciliği ile,statlarda bir ölüm olayı yaşanacak veya daha başka vahim bir olay,Dünya arenasıda spor müsabakalarından bizi men edecek.

Bence şimdi men etmeliler.
Kadınların müsabakalara gidemediği,çocukların bile ana avrat küfürler yediği,sustalıların kameralarla görüntülendiği statlara gitmektense,men etsinler bir kendimize çeki düzen verelim.

Yeter artık...
Yorumlar

Popüler Olanlar

Dünyanın En Güzel Kokusu

Türk Sinema filmleri birazda Türk insanın karakterini yansıtıyor.Yaşayışını konu ediniyor. Belki de zorunda hissediyor kendisini. Eskiye göre çok daha gelişen,büyüyen ve daha kaliteli olan bir film prodüksiyon sektörümüz mevcut. Oyuncular da bu gelişen ve büyüyen sektörün içinde kendilerini daha fazla geliştirmek ihtiyacı hissediyorlar. Yeniliklere pek açık değiliz toplum olarak.İstiyoruz ki alıştığımız bildiğimiz simaları hep karşımızda görelim.Yeni isim ve yüzlere birden fazla şans vermeye alışık değiliz.Ama alışmalıyız.
Dünyanın En Güzel Kokusu başladığı gibi gitmiyor bir kere.İlk başlarda "bu gece barda gönlüm hovarda" tadında bir hayat anlayışı olan erkeğin maceraları sıksa da Derya'nın hikayeyi ve Hakan'ı sürüklemesi tatminkar. Duygusal,klasik denebilecek bir konu işlenmiş belki ama film dinamik. Hani derim ya Türk Sinema Filmlerinin genel problemi sonuç bölümünün başarılı bağlanamaması diye.Bu filmde sonuç bölümünde belirgin bir sıkıntı olmasa da giriş ve gel…

ESSTORIUM

Yazıyorum,çiziyorum,konuşuyorum. Yine yok,yine yok. Eskişehirspor yönetimi acilen Esstorium ve Sosyal Medya konularına el atmalı. Madem tek yol şampiyonluk.Madem düştük yine kalkarız diyoruz.O zaman… Yaz bitiyor neredeyse Esstorıum da bere satılıyor hala. Eskişehir’de store’larda satılan ürünlerin yüzde on u bile ESSTORIUM’da satılmıyor. Şehir dışındaki taraftarlar,şehir dışındaki Eskişehir aşıkları bu ürünlere nasıl ulaşacaklar? Eskiden mayo satılırdı,havlu satılırdı çeşit çeşit tshirtler satılırdı. Bakıyorsunuz ekrana 40 derece sıcakta bere ve mont var. Klubümüzün sosyal medya sorumlusu kim bilmiyorum.İvedilikle çok çalışarak sosyal medyada öne çıkılması sağlanmalı Eskişehirspor’un. Twitter,İnstagram ve Facebook Resmi hesapları daha aktif kullanılmalı ve taraftara ulaşmak için elden gelen yapılmalıdır. Esstorıum da pazarlanan ürünlerin fotoğrafları eş zamanları olarak fiyat ve fiziki özellikleri ile birlikte klubümüzün resmi İnstagram,Twitter ve Facebook hesaplarından paylaşılmalıdır. Hem Sosya…