Ana içeriğe atla

Men Etsinler...

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören acilen istifa etmeli.
Etmez ise Dünya bizi spor arenasından dışlamak üzere,dışlayacak.
Dış ülkelerde,medeni ülkelerde insan ar eder istifa eder ben yapamadım diye.

Evlere şenlik bir Süper Kupa maçı izledim televizyonda.
Atiker Konyaspor ile Beşiktaş Jimnastik Klubü arasında.Müsabakada olaylar bitmedi.
Türkiye Kupası Finalindeki rezalet görüntülerin çok daha fazlası Süper Kupa finalinde yaşandı.Yıldırım Demirören sahalarda ölümlü bir olay yaşanmadan başkanlığı bırakmayacak anlaşılan.Ya da kendisini o makama kim layık gördü ise,ki bizce layık görenler açıkça belli,onun izni olmadan asla koltuğunu terketmeyecek.

İnanabiliyor musunuz dün sahada sustalı bıçak yakalandı.Futbolcular ele geçirdi,hakeme verdi,hakem de gözlemciye.

Samsun Stadyumu muhteşem bir stat olmuş mimarisi itibari ile.Yolu yok filan diyorlar ama bir şekilde düzelir meşhur darbı mesel GÖÇ YOLDA DÜZELİR.

Sonrası berbat ötesi.

Bir kere özel güvenlik görevlileri artık görevlerini ifa edemiyorlar bana göre.Birçok olayın oluşmasına da göz yumdukları aşikar.Özel güvenlik görevlilerinin statlarla ilişiklerinin kesilmesi şart.

Statlarda taraftarın sahaya girmesine asla izin verilmemeli.Gelin görün ki Türkiye Kupası finalinde sahaya girip kale direklerini zedeleyen de ATİKER KONYASPOR taraftarı idi dün akşam toplu şekilde ilk sahaya girende ATİKER KONYASPOR taraftarı idi.

Yıldırım Demirören'in Konyaspor Klubüne özel bir iltimas geçtiği de açıkça görülmekte.

Normal vatandaş çorabına kadar aranırken fanatik taraftarlar nasıl oluyorsa onlarca meşaleyi her maçta stada sokuyorlar?

Çimler milli servet.Samsun stadının çimlerinin kendisini toplaması yenilemesi en az 6 ay,ki bu da üzerinde müsabaka gerçekleşmezse.Samsunspor maçlarını oynamak zorunda.Milletin vergileri ile tekrar tekrar sokağa atılan meblağlar.

Türk Teknik Direktörler bu durumu bir değerlendirsinler demek Türk Teknik Direktörler e yapılan bir saygısızlıktır.

Beşiktaş Jimnastik Klubü taraftarlarının "YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA" yazılı pankartını stada sokmamak ne demek.Ne anlama geliyor?Konyaspor Başkanı zat mı istedi acaba stada pankartın sokulmamasını?

Demirören ez cümle iktidar rüzgarını arkasına almış dolu dizgin koşuyor.

İnşallah olmaz ama Demirörenin bu yaptıkları ile,bu idareciliği ile,statlarda bir ölüm olayı yaşanacak veya daha başka vahim bir olay,Dünya arenasıda spor müsabakalarından bizi men edecek.

Bence şimdi men etmeliler.
Kadınların müsabakalara gidemediği,çocukların bile ana avrat küfürler yediği,sustalıların kameralarla görüntülendiği statlara gitmektense,men etsinler bir kendimize çeki düzen verelim.

Yeter artık...
Yorumlar